19 Şubat 2020 - 1110 Okunma

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yerel Kurumlar Zonguldak İli 2020 Yılı 1. Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz Başkanlığı’nda yapılan toplantıya, Zonguldak KOSGEB Müdürlüğü, Zonguldak Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Alaplı, Kdz. Ereğli ve Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Müdürlükleri, Zonguldak ilindeki Ticaret ve Sanayi Odaları, Türk Standartlar Enstitüsü Bolu İl Temsilcisi, Zonguldak Teknopark ve BAKKA personeli katıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çatısı altında Zonguldak'ta faaliyet gösteren kurumların eşgüdümü ve kurumlar arası koordinasyonun geliştirilmesini amaçlayan toplantı BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz’ın açılış konuşması ile başladı.

Toplantıda;

  • Zonguldak KOSGEB Müdürü Güven Aktaş tarafından Zonguldak'ta verilen 2019 yılı KOSGEB destekleri,
  • BAKKA Program Yönetim Birimi Başkan Vekili Ümran Öztürk Can tarafından  BAKKA 2020 yılı taslak çalışma programında öngörülen yeni destek programları,
  • BAKKA Strateji Geliştirme ve Programlama Birim Başkanı Mehmet Çetinkaya tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü’nün 2020 yılı teması olarak belirlediği “Kaynak Verimliliği”,
  • Zonguldak Teknopark İdari Mali İşler Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Kesikoğlu tarafından teknopark faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşıldı.

Toplantı, kurum ve kuruluşların görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

Diğer Haberler
Facebook'ta
Takip Et
İnstagram'da
Takip Et
Twitter'da
Takip Et
Youtube'da
Takip Et
Linkedin'de
Takip Et