Dış Kaynaklı Fonlar

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının, kendi destek mekanizmaları dışında, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının yerel, ulusal ve uluslararası alanlarda hibe, teşvik, kredi vb. destekler için başvurabilecekleri Avrupa Birliği Projeleri, Erasmus+ Hibe Programları, AB Çerçeve Programları, Horizon (Ufuk) programları, bakanlıklar ve büyükelçilikler nezdinde yürütülen programlar vb kapsamında AÇIK ÇAĞRILARA İLİŞKİN bilgilendirme ve yönlendirmeleri çevrimiçi iletişim kanalında (whatsapp) oluşturduğu grup üzerinden yapmaktadır. 

Grupta yapılan bilgilendirmeler yalnızca yönlendirme amaçlı olup, detaylı bilgi için çağrı sahibi kurum kuruluşla verilen yönlendirme linki üzerinden iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Açık Çağrı İletişim Grubuna katılımı için davet linki https://chat.whatsapp.com/Cuxu6QMWP8c59NYBOBma18 olup, ilgilenen tüm paydaşlarımızın katılımına açıktır. Grupta yalnızca yönetici bilgilendirmesi yapılmakta olup, Ajans personeli ile iletişim için https://www.bakka.gov.tr/bize-ulasin/bize-ulasin adresinde yer alan bilgilerin tercih edilmesini rica ederiz.

 

Facebook'ta
Takip Et
İnstagram'da
Takip Et
Twitter'da
Takip Et
Youtube'da
Takip Et
Linkedin'de
Takip Et