15 Eylül 2021 - 441 Okunma

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Avrupa Birliği fonları başta olmak üzere, Batı Karadeniz Bölgesi’nin farklı ulusal ve uluslararası fonları kullanma kabiliyetini geliştirme, proje hazırlama kapasitesini arttırma, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımını güçlendirebilmek amaçlarıyla sivil toplum kuruluşlarına yönelik olarak Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinin her birinden on kişinin katılımıyla Proje Akademisi adı altında 21-24 Eylül 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak 4 günlük Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenleyecektir.

Eğitimlere başvurular online olarak alınmaktadır. Başvuru için tıklayınız. (Son başvuru tarihi: 20 Eylül 2021 saat 08:00)

Tüm eğitimler 10:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitim boyunca proje yazımıyla ilgili hususların yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının başvuru sahibi olabileceği ulusal ve uluslararası açık fon programlarıyla ilgili yetkililerin sunumları da olacaktır.

Kamu kurum/kuruluşları ve kâr amacı güden kuruluşlara ilişkin Proje Akademilerinin de ilerleyen tarihlerde gerçekleştirilmesi öngörülmekte olup program netleştiğinde kamuoyuna duyurulacaktır.

Diğer Haberler
Facebook'ta
Takip Et
İnstagram'da
Takip Et
Twitter'da
Takip Et
Youtube'da
Takip Et