22 Mayıs 2024 - 435 Okunma

TR81 Batı Karadeniz Bölgesinde kadınların ve gençlerin istihdam ve girişimciliklerini geliştirmek üzere bilgi ve beceri düzeylerinin artırılması ile sosyal ve ekonomik yaşama entegrasyonunun sağlanması amacıyla Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2024 Yılı Mesleki Gelişime Yönelik Teknik Destek Programı 8 Mart 2024 tarihinde ilan edilmiştir. Mesleki Gelişime Yönelik Teknik Destek Programının öncelikleri “kadın veya genç istihdamını artırmaya yönelik mesleki beceri ve kapasitenin geliştirilmesi, başta kadın kooperatifleri olmak üzere kooperatifçiliğin geliştirilmesi ve kadınların veya gençlerin kırsal girişimcilik ve nitelikli tarımsal faaliyetlerde rollerinin artırılması  olarak belirlenmiştir.

Belirtilen amaç ve öncelikler doğrultusunda Ajansımıza sunulan projelerin değerlendirme süreçleri tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler belli olmuştur. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2024 Yılı Mesleki Gelişime Yönelik Teknik Destek Programı Mart-Nisan dönemi başarılı değerlendirilen projelerin nihai listesi aşağıda verilmiştir.

BAKKA 2024 YILI MESLEKİ GELİŞİME YÖNELİK TEKNİK DESTEK PROGRAMI MART-NİSAN DÖNEMİ BAŞARILI PROJE LİSTESİ

(Referans numarasına göre sıralıdır.)

REFERANS NUMARASI PROJE ADI BAŞVURU SAHİBİ

TR81/24/MESLEK-TD/0001

KIRSALDA USTA ÜRETİCİLER İŞ BAŞINDA

SAFRANBOLU İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ

TR81/24/MESLEK-TD/0003

SAĞLIKTA İSTİHDAM YARATIYORUZ

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER VE EĞİTİM DERNEĞİ

TR81/24/MESLEK-TD/0005

SÜRDÜRÜLEBİLİR KARİYER İÇİN MESLEKİ GELİŞİM PROGRAMI

ZONGULDAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

TR81/24/MESLEK-TD/0006

BARTIN DİJİTAL KARİYER MERKEZİ

BARTIN TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Başarılı bulunan proje sahiplerine KAYS üzerinden ve e-posta yoluyla sözleşmeye davet bildirimi gönderilecek ve sözleşme evrakları hakkında bilgi verilecektir.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Diğer Haberler
Facebook'ta
Takip Et
İnstagram'da
Takip Et
Twitter'da
Takip Et
Youtube'da
Takip Et
Linkedin'de
Takip Et