IX. Farabi Ar-ge ve İnovasyon Proje Pazarı Etkinliği Düzenlecek

284 Okunma

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından düzenlenen IX. Farabi Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı etkinliğimizin bu yıl 27-28 Mayıs 2024 tarihlerinde Kariyer Merkezi ve Teknopark işbirliği ile "Ar-Ge, İnovasyon, Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi" olarak yapılması planlanmaktadır.

Zirve kapsamında söyleşiler, workshoplar, stant kurulumları ile firma tanıtımları, başarı hikâyeleri ve proje yarışmaları ile bölgesel ve ulusal düzeyde geniş katılımlı bir etkinlik planlanmaktadır. 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü "Kariyer Sahne" etkinliklerinde önemli isimlerin başarı hikayeleri ile başlayacak programımız 28 Mayıs 2024 Salı günü Farabi Ar-Ge Proje Pazarı etkinliği ile devam edecektir. Üniversitenin kuruluşunun 100. yılında düzenlenecek Farabi IX. Ar-Ge Proje Pazarı yarışmasında bu sene ülkemiz girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak amacıyla verilecek ödüllerimizin planlanması daha yüksek tutulmuştur.

7 ana temada düzenlenecek yarışmada Üniversitenin kuruluşunun "100. yılında 100 projenin" yarışmaya dâhil edilmesi hedeflenmektedir. Projelerimiz için dağıtılacak ödüller birincilik 200.000.TL, ikincilik 100.000.TL ve üçüncülük 50.000.TL olup ayrıntılı bilgiye https://projepazari.beun.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayız.

ÖNCEKİ DUYURU SONRAKİ DUYURU
Facebook'ta
Takip Et
İnstagram'da
Takip Et
Twitter'da
Takip Et
Youtube'da
Takip Et
Linkedin'de
Takip Et