BAKKA Proje Akademisi Başlıyor.

BAKKA Proje Akademisi Başlıyor.
02-03-2017 Sayfa Sonuna git Okunma Sayısı: 2666
A- A+

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Avrupa Birliği fonları başta olmak üzere, Batı Karadeniz Bölgesi’nin farklı ulusal ve uluslararası fonları kullanma kabiliyetini geliştirme, proje hazırlama kapasitesini arttırma, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımını güçlendirebilmek amaçlarıyla kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluş temsilcilerine yönelik olarak Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinde Proje Akademisi adı altında Ajans tarafından beşer günlük Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenleyecektir. Eğitim takvimi aşağıda sunulmaktadır.

 

EĞİTİM TAKVİMİ

1. Eğitim: 06-10 Mart 2017 Zonguldak BAKKA Konferans Salonu

2. Eğitim: 13-17 Mart 2017 Karabük İl Genel Meclisi Toplantı Salonu

3. Eğitim: 27-31 Mart 2017 Bartın İnovasyon ve Test Merkezi Toplantı Salonu – Bartın Organize Sanayi Bölgesi

 

Eğitimlere başvurular online olarak alınmaktadır.

Karabük Proje Akademisi katılımcı başvuruları için tıklayınız.

(Son Başvuru Tarihi: 9 Mart 2017 Saat 18.00)

Bartın Proje Akademisi katılımcı başvuruları için tıklayınız.

(Son Başvuru Tarihi: 16 Mart 2017 Saat 18.00)

 

Online başvurusunu tamamlayan katılımcı adaylarının kurumlarından aldıkları görevlendirme yazıları ile birlikte varsa proje deneyimlerini belirtir belgelerini (görevlendirme yazısı veya iş sözleşmeleri) pyb@bakka.gov.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

Tüm eğitimler 09:30 – 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitim sonunda katılımcı belgesi verilecek olup, belgeyi almaya hak kazanmak için toplam eğitim saatinin en az %85’ine katılım zorunludur. Devam durumu ve sertifika almaya hak kazanan katılımcıların listesinin katılımcıların görev yaptıkları kurumlara iletilebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Eğitimler ücretsizdir. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu eğitimlere öğle yemeği dâhil değildir.