Teknik Destek Programı Sonuçları Açıklandı!

2016 Yılı Teknik Destek Programı Kasım - Aralık Dönemi Sonuçları Açıklandı!
Teknik Destek Programı Sonuçları Açıklandı!
20-01-2017 Sayfa Sonuna git Okunma Sayısı: 1413
A- A+

2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım - Aralık döneminde Ajansa 9 adet proje başvurusu sunulmuştur. Alınan başvurulardan 2 adedi değerlendirme komisyonu tarafından başarılı olarak değerlendirilmiştir. Teslim alınan başvurular ile ilgili değerlendirme süreçleri tamamlanarak başarılı bulunan ve genel sekreter tarafından da onaylanan nihai liste aşağıda verilmiştir.

 

Bu ilanın yayınlanmasıyla birlikte başvuru sahipleri sözleşme imzalamaya davet edilmiş sayılmaktadır. Başvuru sahiplerinin en geç on iş günü içinde sözleşme imzalamak üzere Ajansımıza başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin bu süre zarfında sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmaması halinde başka herhangi bir işleme gerek kalmadan destek kararı iptal edilecektir.

 

Başarılı bulunan proje sahiplerine KAYS üzerinden sözleşmeye davet gönderilmiştir. Başarılı bulunan proje sahiplerinin sözleşme evraklarını öncelikle KAYS’a yüklemeleri ve 1 asıl 1 kopya halinde hazırlayarak Ajanstan sözleşme imzalamak üzere randevu almaları gerekmektedir.

 

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

 

REFERANS NO

BAŞVURU ADI

BAŞVURU SAHİBİ

TR81/16/TD/0027

MUHASEBEDEN MÜŞAVİRLİĞE EĞİTİM PROJESİ

BARTIN SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI

TR81/16/TD/0028

ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ

KARADENİZ EREĞLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Sözleşme sırasında hazırlanıp getirilmesi gereken evraklar

  • Kimlik Beyan Formu - Tüzel Kişi (KAYS üzerinden formun doldurulmuş hali çıktı alınabilmektedir.)
  • Faaliyet Kapsamında Gerekli İse Diğer İzin Belgeleri (Örneğin: Eğitim uygulanacak alana ilişkin kullanım izni, görevlendirme-izin yazıları, danışmanlık verilecek hususlarda resmi bilgilerin kullanım/paylaşım izinleri vb.) veya İzin Gerekli Değildir Beyanı
  • Başvuru Esnasında Fotokopi Olarak Sunulan Belgelerin Orijinalleri ya da Noter Tasdikli Suretleri (KAYS’ta yetkili tanımlanan ve EK-E ile yetkilendirilen kişi(ler) değişecek ise yeni yetkilendirme kararlarının -ve gerekli ise eklerinin- orijinallerinin sunulması gerekmektedir.)

 

Sözleşme sonrası program uygulamasında gerekli evraklar