Genel Müdür Barış Yeniçeri’den BAKKA’ya Ziyaret

Genel Müdür Barış Yeniçeri’den BAKKA’ya Ziyaret
30-10-2018 Sayfa Sonuna git Okunma Sayısı: 284
A- A+

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri ve Sanayi Bakanlığı Özel Ofis Başkanı Ahmet Şimşek ile birlikte Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Elif Acar’ı ziyaret etti.

BAKKA’da gerçekleştirilen ziyarette KOSGEB İl Müdürü Güven Aktaş, Zonguldak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vekili Ayben Özkan da hazır bulundu.

Ziyareti değerlendiren Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Sayın Barış Yeniçeri, “Ajansımızı yerinde ziyaret ettik. Günübirlik bir ziyaret ama verimli bir ziyaret olacaktır. Bundan sonra da aynı şekilde ajanslarımıza destek vermeye devam ediyoruz. Önümüzdeki bir yılda inşallah değişim ve dönüşüm dönemi olarak planlıyoruz. Bu anlamda da gidiş gelişlerin önümüzdeki dönemlerde atacağımız adımlara katkısı olacağını düşünüyorum. Yerelde de bu farkındalığın olması güzel bir durum. En azından ajanslar etkinliklerini, farkındalıklarını devam ettiriyorlar. Alanda etki anlamında daha da görünür kılacağız” diye konuştu.

BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar ise, “Yeni hükumet sisteminin kurulmasıyla birlikte artık kalkınma ajanslarının genel müdürlüğü var. Kalkınma Ajansı Genel Müdürümüz Barış Yeniçeri de bizi ziyaret etti. Kendileri sürekli sahadalar. Bu kapsamda da bugün Zonguldak’ı ziyaret etti. Personelimizi ziyaret etti. Tek tek tanıştı. Tekrar bir personel toplantısı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Genel Müdürü Barış Yeniçeri ve Sanayi Bakanlığı Özel Ofis Başkanı Ahmet Şimşek’in, BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar’ı ziyareti ardından tek tek ajans çalışanlarıyla da sohbet gerçekleştirildi. Ajansımızın başarılı projelerinden Ayanoğlu Fabrikasını ziyaret eden Barış Yeniçeri Zonguldak Valimiz Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret ettikten sonra Filyos Liman İnşaatı çalışmalarını yerinde inceledi.

İlgili Fotoğraflar