Yenilenen Bölge Turizm Haritaları Seti Çıktı

Yenilenen Bölge Turizm Haritaları Seti Çıktı
25-10-2018 Sayfa Sonuna git Okunma Sayısı: 312
A- A+

2018 yılı başlarında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından; bölgenin turizm potansiyellerinin tanıtılması, bütüncül turizm yaklaşımının geliştirilmesi, gezi rotaları arasında yer alması ve turizmin geliştirilmesi amacıyla turizm değeri taşıyan noktaları paydaşların da katkılarıyla tespit edilmiş ve iller bazında bu noktalar harita üzerinde işaretlenmiştir.

Batı Karadeniz’i Turizm Haritalarıyla Keşfet sloganıyla hazırlanan, Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinin turizm noktalarını (mağara, şelale, yayla, plaj, tarihi eserler, milli parklar vb.) gösteren ve set haline getirilen bu haritalar yeni versiyonu ile tekrar basılmıştır. Ayrıca üç ilin birleştirilmiş haritası da, ‘’Batı Karadeniz Bölgesi Birleştirilmiş Turizm Haritası’’ adıyla hazırlanmıştır.

Batı Karadeniz Turizm Noktaları setinin basılı versiyonuna Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı merkez hizmet binası ve illerdeki yatırım destek ofislerimizden; üç ilin birleştirilmiş haritası da dahil çevrimiçi dijital versiyonlarına (PDF)  ise aşağıdaki linklerden ulaşılabilmektedir.

Batı Karadeniz Bölgesi Birleştirilmiş Turizm Haritası

Zonguldak Turizm Haritası

Karabük Turizm Haritası

Bartın Turizm Haritası