2018 Yılı Teknik Destek Sonuçları Açıklandı!

2018 Yılı Teknik Destek Sonuçları Açıklandı!
19-01-2018 Sayfa Sonuna git Okunma Sayısı: 1122
A- A+

2018 yılı Teknik Destek Programı 1. döneminde Ajansa 10 (on) adet proje başvurusu sunulmuştur. Alınan başvuruların tamamı değerlendirme komisyonu tarafından başarılı olarak değerlendirilmiştir. Ajans genel sekreteri tarafından onaylanan nihai liste referans numarası sırası ile aşağıda verilmiştir.

 

Bu ilanın yayınlanmasıyla birlikte başvuru sahipleri sözleşme imzalamaya davet edilmiş sayılmaktadır. Başvuru sahiplerinin en geç on iş günü içinde sözleşme imzalamak üzere Ajansımıza başvuru yapması gerekmektedir. Sözleşme aşamasında projelerin matbu başvuru dosyasının (paraflı, imzalı, mühürlü olacak şekilde başvuru formu, Ek-A ve Ek-B ile varsa destekleyici belgeler) da teslim edilmesi gerektir. Sunulan belgelerin gerçeğe aykırı yahut KAYS’ta yer alan bilgi ve belgelerden farklı olması durumunda da başvuru sahibiyle sözleşme imzalanmaz. Başvuru sahiplerinin bu süre zarfında başvuru dosyasını sunmaması, eksik sunması veya sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmaması halinde başka herhangi bir işleme gerek kalmadan destek kararı iptal edilecektir. Mevzuat gereğince sözleşme imzalamaktan feragat eden veya süresi içerisinde evraklarını tamamlayamayan projelerin başvuru sahipleri aynı faaliyet için 1 yıl boyunca ajansa tekrar başvuruda bulunamazlar. Bu süre zarfında, mücbir bir sebepten ötürü sözleşme imzalamaya gelemeyeceğini bildiren sözleşme sahiplerine on günlük ilave süre tanınabilir.

 

Başarılı bulunan proje sahiplerine KAYS üzerinden sözleşmeye davet gönderilmiştir. Başarılı bulunan proje sahiplerinin sözleşme evraklarını (Kimlik Beyan Formu) öncelikle KAYS’a yüklemeleri ve 1 asıl 1 kopya halinde hazırlayarak Ajanstan sözleşme imzalamak üzere randevu almaları gerekmektedir.

 

Not: 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı bilgilendirme ve eğitim toplantıları yoğunluğu sebebiyle yalnızca 26 Ocak, 31 Ocak, 1-2 Şubat 2018 tarihleri için randevu verilecektir.

 

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

 

REFERANS NO

BAŞVURU ADI

BAŞVURU SAHİBİ

TR81/18/TD/01

PLANLA, YÖNET, ÜRET

T.C. KARABÜK VALİLİĞİ AB PROJE VE KOORDİNASYON MERKEZİ

TR81/18/TD/02

BUZAĞI YAŞASIN ÇİFTÇİ KAZANSIN!

ZONGULDAK İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ

TR81/18/TD/03

ÖĞRENİLMESİ ZOR VE SOYUT KAVRAMLAR İÇEREN KONULARIN ARTIRILMIŞ VE SANAL GERÇEKLİK İLE ZENGİNLEŞTİRME BECERİLERİ KAZANDIRMA

ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TR81/18/TD/04

BİLSEM ÖĞRETMENLERİNİN FARKLILAŞTIRILMIŞ MÜFREDAT HAZIRLAMA YETERLİLİKLERİNİN ARTTIRILMASI PROJESİ

ZONGULDAK BİLİM SANAT MERKEZİ

TR81/18/TD/05

İŞ'TE KARİYER

KARABÜK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

TR81/18/TD/06

ORFF EĞİTİMİ-RİTİM ZAMANI

CEMİLE TATOĞLU ANAOKULU

TR81/18/TD/07

ISO 9001: 2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

BARTIN ÜNİVERSİTESİ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

TR81/18/TD/08

İLKOKULLARDA STEM YAKLAŞIMI EĞİTİMİ

ERDEMİR İLKOKULU

TR81/18/TD/09

USTA ÖĞRETİCİLERİN EĞİTİMİ

SAFRANBOLU HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE ASO

TR81/18/TD/10

İŞTE ENGELLERİ KALDIRALIM

ZONGULDAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

 

Sözleşme sırasında hazırlanıp getirilmesi gereken evraklar

 

Sözleşme sonrası program uygulamasında gerekli evraklar