EURAXESS Portalına Araştırma Pozisyonu ve Araşırmacı Profili (CV) Nasıl Eklenir?

11-04-2019 Okunma Sayısı: 589
A- A+

EURAXESS Portalına Araştırma Pozisyonu ve Araşırmacı Profili (CV) Nasıl Eklenir?

EURAXESS Portalına Araştırma Pozisyonu ve Araşırmacı Profili (CV) Nasıl Eklenir?

Araştırmacılara bilgi ve destek hizmetleri sunan ve Avrupa çapında bir girişim olan EURAXESS, araştırmacıların kariyer gelişimlerini ve uluslararası hareketliliklerini desteklemektedir. Bu vesile ile de Avrupa ile dünya arasındaki bilimsel işbirliklerini artırmaktadır. EURAXESS, 40'tan fazla Avrupa ülkesinden ve dünyadaki diğer bölgelerden binlerce araştırma pozisyonunu ve burs imkanını sizlere sunabilmektedir. Sizler de EURAXESS’in avantajlarından yararlanabilir, kendiniz için araştırma pozisyonu aratabilir ya da kurumunuzun mevcut araştırma iş ilanlarını EURAXESS üzerinden duyurabilirsiniz.

 

Hiçbir ücret talep etmeyen “EURAXESS Jobs” Portalı bir işe alım aracı olarak kullanılabilmektedir. Portalda araştırmacılar Avrupa'daki iş ilanları, burs ve destek mekanizmaları hakkında sürekli güncellenen bilgiler bulabilirler. Kendi özgeçmişlerini portal üzerinden yayınlamak işverenlerin de onları bulmasını sağlayabilmektedir. Araştırma kuruluşları araştırma pozisyonlarını ücretsiz olarak portaldan duyurabilir ve uluslararası nitelikli araştırmacıların özgeçmişlerini aratabilirler.

Portala kayıt olan kullanıcılar, ayrıca, araştırma ülkesi ve araştırma imkanları ile her ülkedeki kişiselleştirilmiş hizmetler hakkında bilgi içeren (farklı ülkelere ait) Ulusal EURAXESS Portallarına doğrudan erişebilirler. Türkiye Araştırma Alanı’na gelen/gelecek araştırmacılarımızı sizler de EURAXESS Türkiye Portalı’mızdan haberdar edebilirsiniz. 

EURAXESS Portalına Arastırma Pozisyonu Nasıl Eklenir.

EURAXESS Portalına Araştırmacı Profili CV Nasıl Eklenir.